Harmony Group

POROZMAWIAJMY


Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy, podaj nam swoje dane abyśmy mogli pomóc Ci poznać naszą ofertę. Jesteśmy profesjonalnym partnerem w biznesie, szanujemy Twój i własny czas, dlatego prosimy o wskazanie dogodnych godzin naszej rozmowy.

Skontaktujemy się, by móc lepiej poznać Twoje preferencje i przygotować spersonalizowaną, dedykowaną dla Ciebie ofertę.

Aby otrzymywać informacje handlowe i treści marketingowe zawierające informację o inwestycjach Harmony Group S.A. oraz podmiotów z którymi Harmony Group S. A. współpracuje prosimy o wyrażenie poniższych zgód.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w wyżej wskazanych celach marketingowych jest Harmony Group S.A. z siedzibą w Olsztynie (11-041), ul. Gutkowo 49. Więcej informacji dot. przetwarzania danych oraz przysługujących praw znajduję się tutaj.

Azyllium

Luksusowe dzieło sztuki
z widokiem na jezioro
O Azyllium

Harmonia, komfort i bliskość przyrody w zielonej enklawie z widokiem na jezioro, kameralna plaża i prywatny pomost. Luksusowe miejsce dla osób, które cenią sobie piękną architekturę wykonaną w standardzie premium, doskonały dojazd i bliskość infrastruktury miasta, w zaciszu jego najpiękniejszej, cichej przestrzeni tuż nad wodą.

Naturalne materiały wykończeniowe, nowoczesne instalacje i zaawansowana technologia: zamiast typowej, energochłonnej klimatyzacji chłód pasywny z nowoczesnej pompy ciepła, aluminiowe okna, ogrzewanie podłogowe i płaszczyznowe w ścianach, kamień naturalny na posadzkach, klinkier na elewacji, a także wewnętrzny basen, strefa life cooking z ofertą sezonowych dań, przygotowywanych z najlepszych, regionalnych składników, specjalnie dedykowanych mieszkańcom i gościom tego wyjątkowego miejsca – bo Azyllium to świat doskonały.

Atuty inwestycji

Widok na jezioro
Delektuj się widokiem na jezioro i prywatnym pomostem z kameralną plażą.
Najwyższy standard wykończenia
Szlachetne materiały, nowoczesne instalacje i zaawansowana technologia.
SPA, BASEN, SAUNA I JACUZZI
Tu odpoczniesz zażywając luksusowego relaksu z widokiem na jezioro.
IDEALNA LOKATA KAPITAŁU
Wyjątkowość miejsca i architektury daje Ci gwarancję wzrostu wartości inwestycji.

Nasz elegancki projekt stworzony został w stylu ponadczasowego, najznakomitszego designu. Tu codzienność nabiera nowego znaczenia. Każdy apartament to połączenie funkcjonalności i estetyki dla poszukujących komfortowego mieszkania lub drugiego domu, a także doskonałej inwestycji na wynajem.

3 kameralne, połączone ze sobą szklanym łącznikiem, budynki apartamentowe oferują 40 lokali o różnorodnych metrażach: od 28 do 100 m2 – każdy z pięknym tarasem lub przestronnym balkonem wykończonym najwyższej jakości deskami kompozytowymi i szkłem.

Witaj w Azyllium – Twoim Azylu nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie.

PRZYKŁADOWE PLANY DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW

Wybierz mieszkanie idealne dla siebie
Mieszkanie 2-pokojowe
Parter<br>Piętro: 1
Parter
Piętro: 1
58 m<sup>2</sup>
58 m2
BALKON
BALKON
Mieszkanie 3-pokojowe
Parter<br>Piętro: 1
Parter
Piętro: 1
62 m<sup>2</sup>
62 m2
2 BALKONY
2 BALKONY
Mieszkanie 4-pokojowe
<br>Piętro: 2

Piętro: 2
100 m<sup>2</sup>
100 m2
2 BALKONY
2 BALKONY
Atuty lokalizacji

Z linią brzegową i pomostem
Tu dopłyniesz własną łódką i odpoczniesz w prywatnej strefie chill out przy brzegu jeziora
Nad pięknym jeziorem
W najpiękniejszym i cichym zakątku Jeziora Ukiel, działka otoczona jest wyłącznie terenami zielonymi.
Blisko S7
Zaledwie 2 godziny z Warszawy i Trójmiasta.
Dostęp do lotniska
W bezpośrednim sąsiedztwie lotnisko Dajtki dla prywatnych samolotów.

Azyllium położone jest w najpiękniejszej części Olsztyna, w dzielnicy Gutkowo, od strony Łupstych, nieopodal ul. Czapli, przy samym brzegu jeziora Ukiel. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z miastem, położona blisko DK S7, co gwarantuje szybki i wygodny dojazd, zarówno do Warszawy, jak i Trójmiasta. Tylko dwie godziny z tych aglomeracji dzielą Cię od azylu, w którym niezapomniane chwile relaksu zapewnią przepiękne widoki na jezioro, dostęp do prywatnej plaży czy wewnętrznego basenu, jacuzzi i SPA, dostępnych wyłącznie dla mieszkańców i Ich gości. Dla miłośników podniebnych podróży w sąsiedztwie znajduje się lotnisko Dajtki, przeznaczone dla prywatnych samolotów.

Azyllium to więcej niż inwestycja, to styl życia – idealna propozycja dla tych, którzy marzą o zamieszkaniu tu na stałe lub o drugim domu na wypady w wolne dni. Azyllium to także bezpieczna ochrona kapitału i możliwość czerpania zysku ze wzrostu wartości inwestycji oraz wynajmu.

Najlepsza lokalizacja
Mapa

  • Największym atutem Azyllium jest położenie – tuż nad jeziorem Ukiel a jednocześnie w bliskiej odległości do centrum Olsztyna i wszystkich udogodnień miejskich oraz atrakcji: pola golfowego, klubu tenisowego oraz przystani Wake Board-owej.
  • Droga z Warszawy i Trójmiasta trasą S7 zajmuje jedynie 2 godziny samochodem, a bliskość lotniska Dajtki to dodatkowe udogodnienie komunikacyjne.

OPIEKUN INWESTYCJI:
MACIEJ STRUPIECHOWSKI

+48 508 800 851 

maciej@harmonygroup.pl

POROZMAWIAJMY

Podaj nam swoje dane, abyśmy mogli wysłać Ci więcej informacji na temat naszej inwestycji.

Aby otrzymywać informacje handlowe i treści marketingowe zawierające informację o inwestycjach Harmony Group S.A. oraz podmiotów z którymi Harmony Group S. A. współpracuje prosimy o wyrażenie poniższych zgód.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w wyżej wskazanych celach marketingowych jest Harmony Group S.A. z siedzibą w Olsztynie (11-041), ul. Gutkowo 49. Więcej informacji dot. przetwarzania danych oraz przysługujących praw znajduję się tutaj.