Harmony Group

POROZMAWIAJMY


Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy, podaj nam swoje dane abyśmy mogli pomóc Ci poznać naszą ofertę. Jesteśmy profesjonalnym partnerem w biznesie, szanujemy Twój i własny czas, dlatego prosimy o wskazanie dogodnych godzin naszej rozmowy.

Skontaktujemy się, by móc lepiej poznać Twoje preferencje i przygotować spersonalizowaną, dedykowaną dla Ciebie ofertę.

Aby otrzymywać informacje handlowe i treści marketingowe zawierające informację o inwestycjach Harmony Group S.A. oraz podmiotów z którymi Harmony Group S. A. współpracuje prosimy o wyrażenie poniższych zgód.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w wyżej wskazanych celach marketingowych jest Harmony Group S.A. z siedzibą w Olsztynie (11-041), ul. Gutkowo 49. Więcej informacji dot. przetwarzania danych oraz przysługujących praw znajduję się tutaj.

Czarna Perła

KLEJNOT ARCHITEKTURY
NA WYDMACH HELU
O Czarnej Perle

Mamy dla Was prawdziwą perłę na mapie Helu. Apartamentowiec „Czarna Perła” to klejnot wśród inwestycji deweloperskich oferowanych na polskim wybrzeżu.

Cudowna lokalizacja w Helu oraz nowoczesna – a jednocześnie nawiązująca do kaszubskich tradycji – architektura tego projektu, są tak wyjątkowe, jak widniejąca w nazwie apartamentowca „Czarna Perła”.

Lokalizacja na wydmach, w zaciszu lasu sosnowego, w kameralnej enklawie Helu, przy ulicy Wydmowej. Wysoki standard wykończenia części wspólnych, dbałość o jakość każdego detalu, zewnętrzny, kryty basen i bardzo nowoczesny, wysmakowany design projektu zachwycają doskonałością.

Ten nowoczesny obiekt, z przestronnymi apartamentami, w urokliwej i kameralnej części miasta, gdzie każdego dnia można cieszyć się bezpośrednim kontaktem z naturą, to nie tylko budynek – to klimat wyjątkowej okolicy i styl życia, jakiego doświadczyć można tylko w tak magicznym miejscu nad Bałtykiem, jakim jest Hel.

Nasza inwestycja jest już na ostatnim etapie budowy, tak więc będzie gotowa już w najbliższym sezonie. Zapraszamy do miejsca, gdzie luksus nabiera nowego znaczenia.

Atuty Inwestycji

Wyjątkowa architektura
Nowoczesny design nawiązujący do lokalnej tradycji.
Najlepsze rozwiązania
Apartamentowiec wyposażony jest m.in. w pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe i płaszczyznowe.
Najwyższy standard
Eleganckie wykończenie materiałami najwyższej jakości.
Zewnętrzny, ogrzewany basen
Relaks niezależnie od pogody

Lokalizacja i ekskluzywne wykończenie – zarówno samego obiektu, jak i lokali – sprawia, że Czarna Perła to idealne miejsce na odpoczynek, relaks a także inwestycję. Projekt w takiej lokalizacji będzie zyskiwał na wartości a w apartamentach można odpoczywać lub je wynajmować, czerpiąc zyski.

Marzenia zaczynają się nad Bałtykiem. Czarna Perła z 33 apartamentami w stylu architektury kaszubskiej znajduje się w otulinie drzew, z dala od ulicznego zgiełku, dodatkowo w niewielkiej odległości od malowniczej plaży i stacji PKP.

Daj się ponieść luksusowym doznaniom nad Bałtykiem.

Przykładowe plany dostępnych apartamentów

Wybierz mieszkanie idealne dla siebie
Mieszkanie 2-pokojowe
PARTER<BR> PIĘTRO: 1
PARTER
PIĘTRO: 1
43 m<sup>2</sup>
43 m2
BALKON
BALKON
Mieszkanie 3-pokojowe
<BR>PARTER

PARTER
62 m<sup>2</sup>
62 m2
BALKON
BALKON
Mieszkanie 4-pokojowe
PIĘTRO: 2<br> Z ANTRESOLĄ
PIĘTRO: 2
Z ANTRESOLĄ
79 m<sup>2</sup>
79 m2
2 BALKONY
2 BALKONY
Atuty lokalizacji

Luksusowe miejsce
Pośród sosen i wydm, nieopodal spokojnej i malowniczej plaży.
Dostęp do infrastruktury Helu
10 minut do stacji PKP oraz centrum Helu.
Relaks i odpoczynek
Urokliwe plaże i ścieżki rowerowe w otoczeniu wydmowej roślinności.
Morskie atrakcje
Wspaniałe restauracje, Fokarium, Muzeum Rybołówstwa.

Unikalny klimat Helu, zachwycająca fauna i bliskość zatoki oraz otwartego morza daje olbrzymie możliwości wypoczynku i uprawiania sportów wodnych.

To właśnie tutaj powstaje Czarna Perła – inwestycja pełna perspektyw zarówno na relaks w otoczeniu sosnowych lasów, jak i na powiększanie portfela inwestycyjnego. Apartamenty Czarnej Perły wkomponowane są w wyjątkową, kaszubską architekturę, gdzie każdy detal wywołuje uczucie estetyki i harmonii.

To miejsce i projekt, gdzie nowoczesność spotyka się z tradycją.

NAJLEPSZA LOKALIZACJA
MAPA

  • Amatorom aktywnego wypoczynku Czarna Perła oferuje bliskość szkół WIND i KITE surfingowych, wielokilometrowe trasy rowerowe i piesze po półwyspie Helskim.
  • Inwestycja powstaje wśród klimatycznych lasów nadmorskich tuż przy malowniczych Wydmach Helskich prowadzących do pięknej plaży. A atrakcje, jakie oferuje miasto Hel oraz pobliskie: Jurata i Jastarnia, znajdują się jedynie kwadrans drogi samochodem.

OPIEKUN INWESTYCJI:
EMILIA STRUPIECHOWSKA

+48 506 025 071

emilia@harmonygroup.pl

POROZMAWIAJMY

Podaj nam swoje dane, abyśmy mogli wysłać Ci więcej informacji na temat naszej inwestycji.

Aby otrzymywać informacje handlowe i treści marketingowe zawierające informację o inwestycjach Harmony Group S.A. oraz podmiotów z którymi Harmony Group S. A. współpracuje prosimy o wyrażenie poniższych zgód.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w wyżej wskazanych celach marketingowych jest Harmony Group S.A. z siedzibą w Olsztynie (11-041), ul. Gutkowo 49. Więcej informacji dot. przetwarzania danych oraz przysługujących praw znajduję się tutaj.