Harmony Group

POROZMAWIAJMY


Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy, podaj nam swoje dane abyśmy mogli pomóc Ci poznać naszą ofertę. Jesteśmy profesjonalnym partnerem w biznesie, szanujemy Twój i własny czas, dlatego prosimy o wskazanie dogodnych godzin naszej rozmowy.

Skontaktujemy się, by móc lepiej poznać Twoje preferencje i przygotować spersonalizowaną, dedykowaną dla Ciebie ofertę.

Aby otrzymywać informacje handlowe i treści marketingowe zawierające informację o inwestycjach Harmony Group S.A. oraz podmiotów z którymi Harmony Group S. A. współpracuje prosimy o wyrażenie poniższych zgód.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w wyżej wskazanych celach marketingowych jest Harmony Group S.A. z siedzibą w Olsztynie (11-041), ul. Gutkowo 49. Więcej informacji dot. przetwarzania danych oraz przysługujących praw znajduję się tutaj.

Inwestycje zrealizowane

Budujemy od 40 lat

Wyznaczamy standardy wykraczające poza obowiązujące kanony. Tworzymy nową jakość architektury i wykonania.

Zobacz nasze ostatnie realizacje

Slow Lake

 

Poznajcie Slow Lake w sercu Mrągowa. Nasza inwestycja znajduje się w samym centrum tego malowniczego miasta, co oznacza dostęp do wszystkich atrakcji miejskich, które pozostają w zasięgu ręki. Jak wszystkie nasze projekty i ten wyróżnia się doskonałą jakością wykończenia. Budujemy nowy standard architektury w Mrągowie, dbając o każdy detal i klasę materiałów wykończeniowych. Zarówno nasz apartamentowiec, jak i jego lokalizacja sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do życia i odpoczynku a portale wynajmu pokochają Slow Lake.

Awangardowy styl w połączeniu z nowoczesnym designem – każde mieszkanie jest starannie zaprojektowane, aby spełnić najwyższe standardy jakości i komfortu. Nasze rozwiązania architektoniczne nadają temu miejscu wyjątkowy charakter.

Zaledwie 17 apartamentów w kameralnym, budynku o niebanalnej architekturze. Spadzisty dach i zewnętrzna elewacja nawiązują swoim kształtem do zabytkowej zabudowy Mrągowa.

Czarna Perła

 

Mamy dla Was prawdziwą perłę na mapie Helu. Apartamentowiec „Czarna Perła” to klejnot wśród inwestycji deweloperskich oferowanych na polskim wybrzeżu.

Cudowna lokalizacja w Helu oraz nowoczesna – a jednocześnie nawiązująca do kaszubskich tradycji – architektura tego projektu, są tak wyjątkowe, jak widniejąca w nazwie apartamentowca „Czarna Perła”.

Lokalizacja na wydmach, w zaciszu lasu sosnowego, w kameralnej enklawie Helu, przy ulicy Wydmowej. Wysoki standard wykończenia części wspólnych, dbałość o jakość każdego detalu, zewnętrzny, kryty basen i bardzo nowoczesny, wysmakowany design projektu zachwycają doskonałością.

 

Natural Hel

 

 

 

Inwestycja Natural Hel powstała w samym sercu miejscowości Hel. Położona jest pomiędzy otwartym Morzem Bałtyckim a zatoką Pucką, dzięki temu otacza ją niepowtarzalny klimat, którego nie ma w żadnym innym miejscu w Polsce. Natural Hel to 24 przestronne apartamenty z dużymi panoramicznymi oknami, tarasami dostępnymi z każdego pokoju oraz basen, który znajduje się na dachu budynku,

To wszystko, co potrzebne w czasie wakacji. Doskonała jakość naszej inwestycji, projektowanej z dbałością o detal, wyszukane rozwiązania decydują o tym, że Natural Hel to budynek o wysokim standardzie.

Lirowa Apartments

 

 

 

Apartamenty LIROWA to inwestycja, która powstała w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Niska zabudowa, bliskość pięknej zieleni to dowód na to, że bierzemy pod uwagę potrzeby naszych klientów. Tworzymy przestrzeń mieszkalną dla wszystkich.

Lirowa Apartments to dwie kameralne kamienice, wykonane z największą dbałością o detal, przepiękne elewacje skomponowane z wysokiej jakości materiałów, m.in. szarego klinkieru, szkła, drewna, antracytowych płyt HPL.

 

Solaris

 

Natural Solaris Darłowo to obiekt, który powstał tuż przy  piaszczystej plaży polskiego wybrzeża.

102 apartamenty o metrażach od 27 m2 do 51 m2 na 8 kondygnacjach pozwalają nowym właścicielom cieszyć się przepięknym widokiem na morze o każdej porze roku.

W Solaris Darłowo zadbaliśmy o ekologiczne oraz ekonomiczne rozwiązania instalując pompy ciepła marki Daikin oraz panele fotowoltaiczne. Ogrzewanie VRV poza sezonem zapewnia komfortowy urlop w przytulnym mieszkaniu, z kolei aktywny chłód ochłodzi lokal w najgorętsze dni lata.

Budynek od plaży dzieli zaledwie kilka kroków, śmiało można powiedzieć, że to jedna z nielicznych inwestycji położonych tak blisko morza.

Lutniowa

 

 

 

Eleganckie, kameralne apartamenty w standardzie premium na warszawskiej Ochocie.

Najwyższa jakość wykonania i prestiżowa lokalizacja sprawiają, że tutaj swoje biura a także miejsce do życia przeniosły – między innymi – liczące się pracownie architektoniczne czy uznane kancelarie adwokackie.

 

Natural Darłówko

 

Natural Baltic Darłówko to obiekt położony tuż przy  piaszczystej plaży przepięknego polskiego Wybrzeża Słowińskiego, 700 m od centrum kurortu. Tylko tu wyglądając z okien swojego apartamentu widzimy wyłącznie morze, które od rana do wieczora przepełnia nas swoim urokiem.

Świetnie zaprojektowane apartamenty, wyposażone w wiele udogodnień, to wynik naszych doświadczenia, które wynieśliśmy z poprzednich realizacji (pompy ciepła, fotowoltaika).

Przepiękna, nowoczesna elewacja, kamienne hole, pompa ciepła z funkcją chłodzenia czy przesuwane, duże okna, oraz szerokie balkony to tylko niektóre walory naszego obiektu.